İçeriğe geç

Rulet Taktikleri Nelerdir ? Hileler ve Stratejiler

Rulet Taktikleri

Rulet oyununun kazanılabilmesi için bazı taktiklere ihtiyaç duyulur. Ancak unutulmaması gereken bir durum vardır. O da oyun sırasındaki hiledir. Rulet oyununun hilesiz bir şekilde oynanması gerekir. Hile ile oynanan bir oyunun kazandırması gibi bir durum söz konusu değildir. Çünkü hilenin olduğu bir alanda taktik hiçbir zaman işlemez. Bu nedenle de hilesiz bir oyunu tercih edip, oynamanız gerekir. Yasal olarak oynanan, lisansı bulunan ve herkesin gördüğü bir masanın tercih edilmesi gerekir. Hemen online yada canlı rulet siteleri arayıp giriş yaparak artık para kazanmaya başlayabilirsiniz.

rulet taktikleri
rulet taktikleri

Rulet Taktikleri Nelerdir?

Oyun sırasında yapılan hiçbir hamlenin gözden kaçmaması gerekir. Aynı zaman da oyuncunun kendisine bazı sayıları belirlemesi gerekir.

Masada bulunan her numaraya para yatırmamak gerekir. Sadece belirlemiş olduğunuz sayıya para yatırmanız en doğru işlem olur.

Seçilen numaranın renklerine de bakılmalıdır. Seçtiğiniz rakamın tek renk olması gerekir. Sayının biri kırmızı diğerinin de siyah olmaması gerekir.

Oyun sırasında fazla düşünmeye gerek yoktur. Net olmanız en doğru durum olur.

Sayıların seçim işlemi sırasında birbirlerine olan yakınlıklarına da dikkat edilmelidir. Aynı zaman da ek olarak 0 sayısının da seçilmesi gerekir. Renk gruplarına ait olan sayıların seçilmesinin ardından yeşil renge sahip olan 0 sayısının da seçilmesi gerekir. Bu durum şansın artmasına büyük oranda yardımcı olan bir taktik şeklidir.

Oyun sırasında kazancın elde edilmesi halinde mola vermeyi de bilmek önemlidir. Bu nedenle de arada oyun sırasında mola verip beklemek gerekir.

Oyun sırasında seçilen sayıların birbirine yakın bir durumda bulunmaları gerekir.

Aynı zaman da seçilen sayıların siyah renge sahip olmaları gerekir.

3 ayrı bölüme ayrılmış olan masada seçilen sayıların her bölme içerisinde bir adet bulunması oldukça önemli bir durumdur. Bu durum kazanma ihtimalinin artmasına yardımcı olan bir durumdur.

Bu taktiklerin göz önünde bulundurulması halinde oyunu kazanma şansında büyük oranda bir artış meydana gelir. Ancak yine de oyunun şansa bağlı olarak oynanan bir oyun olduğunun da unutulmaması gerekir. Taktiklerin ardından şansınızın da olması halinde kazanmamanız için herhangi bir durum olmaz. Bu sayede masanın kazananları arasında yer alırsınız.

 

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir