İçeriğe geç

Rulet Taktikleri Nelerdir ? Hileler ve Stratejiler

rulet taktikleri

Rulet Taktikleri

Rulet oyununun kazanılabilmesi için bazı taktiklere ihtiyaç duyulur. Ancak unutulmaması gereken bir durum vardır. O da oyun sırasındaki hiledir. Rulet oyununun hilesiz bir şekilde oynanması gerekir. Hile ile oynanan bir oyunun kazandırması gibi bir durum söz konusu değildir. Çünkü hilenin olduğu bir alanda taktik hiçbir zaman işlemez. Bu nedenle de hilesiz bir oyunu tercih edip, oynamanız gerekir. Yasal olarak oynanan, lisansı bulunan ve herkesin gördüğü bir masanın tercih edilmesi gerekir. Hemen online yada canlı rulet siteleri arayıp giriş yaparak artık para kazanmaya başlayabilirsiniz.

#
Casino Siteleri
Üyelik Bonusu
Puan
Siteye Git
1
3365 TL %100
5.0⭐
2
9999 TL %100
4.9⭐
3
5000 TL %100
4.8⭐
4
6000 TL %100
4.7⭐
5
3400 TL %200
4.5⭐
6
1000 TL %100 Nakit
4.3⭐
7
1500 TL %100
4.3⭐
rulet taktikleri

rulet taktikleri

Rulet Taktikleri Nelerdir?

Oyun sırasında yapılan hiçbir hamlenin gözden kaçmaması gerekir. Aynı zaman da oyuncunun kendisine bazı sayıları belirlemesi gerekir.

Siteye Kaydol

Masada bulunan her numaraya para yatırmamak gerekir. Sadece belirlemiş olduğunuz sayıya para yatırmanız en doğru işlem olur.

Seçilen numaranın renklerine de bakılmalıdır. Seçtiğiniz rakamın tek renk olması gerekir. Sayının biri kırmızı diğerinin de siyah olmaması gerekir.

Siteye Kaydol

Oyun sırasında fazla düşünmeye gerek yoktur. Net olmanız en doğru durum olur.

Sayıların seçim işlemi sırasında birbirlerine olan yakınlıklarına da dikkat edilmelidir. Aynı zaman da ek olarak 0 sayısının da seçilmesi gerekir. Renk gruplarına ait olan sayıların seçilmesinin ardından yeşil renge sahip olan 0 sayısının da seçilmesi gerekir. Bu durum şansın artmasına büyük oranda yardımcı olan bir taktik şeklidir.

Siteye Kaydol

Oyun sırasında kazancın elde edilmesi halinde mola vermeyi de bilmek önemlidir. Bu nedenle de arada oyun sırasında mola verip beklemek gerekir.

Oyun sırasında seçilen sayıların birbirine yakın bir durumda bulunmaları gerekir.

Siteye Kaydol

Aynı zaman da seçilen sayıların siyah renge sahip olmaları gerekir.

3 ayrı bölüme ayrılmış olan masada seçilen sayıların her bölme içerisinde bir adet bulunması oldukça önemli bir durumdur. Bu durum kazanma ihtimalinin artmasına yardımcı olan bir durumdur.

Siteye Kaydol

Bu taktiklerin göz önünde bulundurulması halinde oyunu kazanma şansında büyük oranda bir artış meydana gelir. Ancak yine de oyunun şansa bağlı olarak oynanan bir oyun olduğunun da unutulmaması gerekir. Taktiklerin ardından şansınızın da olması halinde kazanmamanız için herhangi bir durum olmaz. Bu sayede masanın kazananları arasında yer alırsınız.

 

Siteye Kaydol

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir